Strona główna > Aktualnosci.html

Aktualności

2013.07.10

  Znów informujemy, że powiększyliśmy park maszynowy o kolejną 8 głowicową hafciarkę komputerową do wyrobów gotowych, która umożliwi szybkie wykonanie haftów dla Państwa na koszulkach polo, bluzach polarowych i czapkach.

2012.09.01

  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom powiększamy nasze zaplecze magazynowe co umożliwi zwiększenie stanów magazynowych marki JHK której jesteśmy dystrybutorem. JHK oferuje koszulki polo, koszulki t shirt, polary, bluzy i koszule. Całą ofertę marki przedstawiamy na www.jhkpolska.pl

2008.08.22

  Pośpiesznie informujemy, że powiększyliśmy park maszynowy o kolejną hafciarkę komputerową aby przyspieszyć realizacje Państwa zamówień i jeszcze bardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienia.

2007.05.05 

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - przedstawiamy ofertę produktów szytych w naszej szwalni oraz ofertę odzieży importowanej:  znanych marek jak: JHK, ADLER,  James & Nicolson, B&C, Result, Sols, Stedman ,Harvest,  fruit of the loom i innych producentów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. koszulki polo, bluzy polarowe, polary, czapki, kurtki i wiele innych produktów tekstylnych..

Odzież Hiszpańskiej marki JHK

  JHK proponuje najwyższą jakość w bardzo przystępnych cenach, Marka JHK oferuje bluzy polarowe, koszulki polo, koszulki t shirt, kurtki, koszule i polary.

Zapoznać się z całą ofertą można na www.jhkpolska.pl - zapraszamy

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności